Moja twórczość

Temat: nagrywarka dvd
stanley-Ir napisał: Z Instant Copy wszystko byłoby fajnie gdyby nie jeden maluteńki szczególik - w odróznieniu od DVDxCopy NIE KOPIUJE on płyt zakodowanych - czyli praktycznie wszystkich . Jest to absolutnie NIEPRAWDA ! Program Instant Copy kopiuje wszystkie zabezpieczone płyty DVD albo z całą zawartością 1 : 1 albo z pominięciem dowolnie wybranych fragmentów. Jaki byłby sens programu kopiującego, gdyby można było nim kopiować tylko płyty przez siebie stworzone.
Źródło: swiatobrazu.pl/forumwideo/viewtopic.php?t=1261Temat: DVD Shrink 3.2 PL
Czy ktoś z Was Koledzy korzysta z tego programu. Jest to darmowy soft, którym można kompresować pliki MPEG podobno bez straty jakości, oraz kopiować zabezpieczone płyty DVD. Jak ktoś z Was pracował na tym, to napiszcie coś w tym temacie.
Źródło: foton.kalisz.pl/forum/viewtopic.php?t=10213


Temat: jak usunąć niechciane fragmenty z DVD ?
Może nie jestem początkującym "wypalaczem" płyt ale ten problem mnie przerasta :robak: Chodzi mi o wypalenie płytki DVD 4,7 z oryginalnej i zabezpieczone płyty DVD-9 i usunięcie "niechcianych" fragmentów typu-prawa autorskie.Czy jest możliwe wogóle zrobienie czegoś takiego żeby ta przerobiona i skopiowana płyta po włożeniu do napędu zachowywała się normalnie a nie tylko od razu odtwarzała koncert w jednym kawałku ? Próbuję coś decrypterem i shrinkiem ale coś nie wychodzi :nerwus:
Źródło: shareosiol.com/index.php?showtopic=17989