Moja twórczość

Temat: rozrywka
cytat:LOadiNg_ napisał: A co ty taka ciekawska jesteś? :) Stworzyłam ten nick pod wpływem chwili, bo chciałam się o coś zapytać, a teraz się okazuje, że nie można go zmienić, nad czym bardzo boleje, bo ten nick wogóle mi się nie podoba. Za stronki wszystkim dziękuję.:) A czy znacie jakieś ciekawe zagadki informatyczne, ja jutro coś podeślę, bo dzisiaj nie mam czasu.:( Uśmiechnij się, jutro będzie gorzej.
Źródło: forum.ks-ekspert.pl/index.php?showtopic=12457Temat: Schizofrenia to normalny stan w rodzinie chłopca martretowa.
Rodzice jego powiadają, że jak zaczyna pracować na komputerze staje się bardziej nadpobudliwy, a on po prostu myśli jak rozwiązać pewne zagadki informatyczne. I to powiedzieli oczywiście lekarzowi na izbie przyjęć, a lekarz powiedział, że to jest nadmiar myśli, nawet niepytając nic chłopaka, nawet go nie badając, nawet chłopak nie przeszedł żadnych testów. Chłopak powiedział że lubi bardzo myśleć, a pani doktor (drugi pobyt) na tą jego myśl powiedziała że on się przyznał do nadmiaru myśli. Lekarz Radzejowski w szpitalu psychiatrycznym (pierwszy pobyt) po...
Źródło: evot.org/viewtopic.php?t=5164